3. Календар другого кола змагань є повторенням календаря першого
кола, при цьому змінюються господарі поля.

4. Проміжок між двома офіційними матчами команди клубу(включаючи
двох календарних днів (Примітка: Бувають виключення, рішення приймає адміністрація).

5. Матчі повинні розпочинатися не раніше 12:00 і не пізніше 19:00.

7. За неявку команди на матч без поважної причини їй зараховується
технічна поразка (0:3), команді супернику– технічна перемога (3:0), а
до клубу, команда якого не з’явилася на матч, застосовуються
дисциплінарні санкції.

8. Якщо обидві команди не з’явилися на матч, то до них будуть застосовані дисциплінарні санкції а також гра буде відіграна через певний тернім, який визначить адміністрація.

9. Якщо команда повторно не з’явилася на матч без поважної причини,
вона автоматично виключається зі змагань.

10. Якщо команда, що виключена зі змагань, провела половину і більше
матчів, їй зараховуються технічні поразки в матчах, що залишились
(-:+), а командам-суперникам зараховуються технічні перемоги
якщо менше половини матчів – результати анулюються.
(Якщо команда зіграла більше 50% ігор чемпіонату, то їй пишуться технічні поразки а командам суперникам зараховується перемога 3 - 0, якщо ж менше 50% ігор, то ігри зводяться до 0 і всім командам які вигравали в неї віднімаються очки).

11. Апеляції.

Якщо під час ігор сталося якась сутичка або ж форс-мажорна обставина, то представники команд мають право подати апеляцію.

Примітка: Гравці немають права подавати апеляції.

12. Грошові внески клубу, команду якого виключено зі змагань, не
повертаються.
(Грошовий внесок кожної команди становить 525 гривень) .

Адміністрація.

15. У разі, якщо матч припинений з вини обох команд, то до них застосовуються санкції.

16. Час, на який одна із команд може запізнитися максимум, пів години (тобто 30 хвилин).

Наприклад : Якщо гра на 13.00, то супернику можна запізнитися максимум на 30 хвилин, якщо суперник не вкладається в цей час то йому технічна поразка. Ми знаємо що не завжди виходить вчасто приїхати адже це життя, тому й робимо таку послугу, але все ж просимо вчасно приїхати на ігри.

17. Тайм від 30 до 45 хвилин (час узгоджується між представниками команд а також суддею) і від 5 до 10 хвилин перерва.

18. Гра може бути перенесена через важкі погодні умови (сильний дощ та ін.).

19. Якщо та чи інша команда по деяким причинам (обставинам) не може грати матч в той чи інший день та час, який вказаний адміністрацією, то Ви можете зізвонитися із представниками суперника і домовитися на інший день та час, а також написати це адміністраторам і гру перенесуть на інший день за спільної згоди всіх сторін.

Примітка : У разі не явки тої чи іншої команди на визначиний адміністрацією час гри, буде технічна поразка 3 - 0. (У разі, якщо команда попереджує свого опонента не менш як за шість годин до гри про те, що не зможе явитися на гру по серйозних обставинах, то технічна поразка не зараховується і гра переноситься на певний термін, при згоді обох сторін.) .

20. Обмежень у віці немає.

21. Особа, яка під час проведення матча, по причинам програша, ненависті чи психічного розладу ударить іншу особу (Яка грає в тій чи іншій команді) дискваліфікується на декілька ігор (від трьох й більше).

21.1. По закінченню тої чи іншої гри адміністрація не несе відповідальності за подальші дії, які можуть відбуватися на футбольних полях та за їх межами.

Примітка : Просимо людей, у яких є якісь розлади психічного стану не приймати участі в лізі.

22. Команда, яка грає вдома (На своєму стадіоні) повинна забезпечити гру суддею , тобто з Вас вимагається суддя, який буде судити, бокові не обов'язково, а також хочаб один хороший м'яч.

Примітка: Якщо команда яка грає на домашньому полі немає змоги забезпечити гру вищевказаним, то супернику дозволяється мати свого справедливого суддю (суддів) й м'яч.

23. Гравці однієї команди, не мають права грати за ту команду проти якої вони грають або гратимуть.

23.1. Для гравців, які не поважають правила й дозволяють собі грати за інші команди в яких вони незареєстровані, будуть отримувати зелені карточки.

Одна така карточка дає дискваліфікацію гравцю порушнику від двох до трьох ігор (рішення щодо кількості пропущених ігор приймає адміністрація).

Про таких порушників представники команд повинні повідомляти адміністрації.

Примітка: Просимо представників команд слідкувати за своїми гравцями. На поле може вийти лише гравець, який був внесений в заявку команди.

24. Без жорстокості, неадекватних слів і насильства, за це арбітер наказує карточками.

Гравець, який вживає не літературну лексику під час гри, вважається агресивним, до такого гравця арбітер матчу має право для початку зробити зауваження.

Якщо ж гравець й далі буде продовжувати не спортивну поведінку то арбітер має право показати жовту карточку а якщо гравець й після цієї карточки буде погіршувати свою поведінку й далі проявляти неповагу до суперника й судді то арбітер має право показати другу жовту (відповідно переходить в червону).

Гравець, який буде апелювати до арбітра й вдаватися до ненормативної лексики може бути покараний жовтою карточкою а в форс-мажорних ситуаціях арбітер матчу має право показати пряму червону.

Якщо хтось із гравців або ж представників будуть не ввічливими із адміністрацією, то до них можуть бути застосовані дисциплінарні санкції.

25. Дозволяється зробити 6 замін і чотири вимушені (10) (травма, при якій гравець не може продовжити гру) ;