Четверг, 25.04.2024
Главная » 2016 » Сентябрь » 14 » БВХ" ЧЕМПІОН ЛІГІ АМАТОРІВ сезону 15/16.
19:35
БВХ" ЧЕМПІОН ЛІГІ АМАТОРІВ сезону 15/16.

У фінальному матчі Ліги аматорів Чернівців (екс-Ліга дворового футболу, яка була започаткована за підтримки облцентру «Спорт для всіх») до перерви команди не змогли реалізувати жоден із створених моментів. Натомість у другому таймі вболівальники побачили аж 7 голів!

У фіналі плей-оф Ліги аматорів Чернівців зійшлися «БВХ» і «Янглайф». Останні на шляху до вирішального поєдинку залишили за бортом змагань переможців регулярного чемпіонату – «Проспект». Основний час тоді переможця не виявив, а у серії пенальті фортуна була на боці ФК «Янглайф» (до слова, «Проспект» потім програв і матч за 3 місце – «Проспекту-2» – 1:3).

Перший тайм фіналу плей-оф також був «сухим». І лише приблизно в середині 2 тайму «БВХ» вдалося «розпечатати» ворота суперників. Рахунок відкрив Павло Бабій. «Янглайф» мав можливість дуже швидко відіратися, але реалізація моментів у них явно «кульгала». Натомість «БВХ» незабаром подвоїв рахунок, чим фактично вирішив долю зустрічі. «Янглайф» відкрився і прогнозовано отримав ще декілька голів, забивши у чужі лише один. За «БВХ» забивали також Сергій Богачук (3), Віталій Абрамяк та Максим Нагорний. М’яч престижу за «Янглайф» забив Руслан Головатий.

Одразу після фіналу відбулась церемонія нагородження. Спершу фіналістам передали від обласної федерації футболу один хороший футбольний м’яч, а переможцям – два. Далі граючий співорганізатор змагань Андрій Андрєєв (капітан команди «Цецино») вручив медалі та грамоти. Інший співорганізатор Олександр Гоголь намагався за допомогою телефону зафіксувати всі події на фото і відео.

«БВХ» – «Янглайф» – 6:1 (0:0)

Голи: Павло Бабій, Сергій Богачук (3), Віталій Абрамяк, Максим Нагорний – Руслан Головатий.
«БАХ»: 2 Дмитро Нагірняк, 77 Пало Бабій, 10 Сергій Чорний, 22 Віктор Глухов, 7Сергій Богачук, 6 Ігор Гуцуляк к/к, 9 Юрій Крижанівський, 5 Іван Яковлєв, 8 Віталій Абрамяк, 11 Максим Нагорний, Сергій Бурлака, Олександр Рудковський.

«Янглайф»: 1 Дмитро Грабко, 8 Олег Паладійчук, 2 Іван Равлюк, 17 Василь Кишканик, 3 Максим Коцюбинський, 9 Микита Меліков – к/к, 11 Владислав Серебренніков, 12 Ерік Софієць, 4 Андрій Петрюк, 6 Олександр Федюк, 5 Ігор Поповський, 44 Руслан Головатий, 7 Ярослав Гальчук, 22 Віктор Томащук, 10 Юрій Стефішин, Євгеній Гояк.

Судді: Андрій Котов, Ігор Горбатюк, Павло Шестопалов.

Джерело:Sportbuk.com

Просмотров: 585 | Добавил: Master | Рейтинг: 0.0/0