Приветствую Вас, Гость! Регистрация RSS

LIGA AMATORIV

Пятница, 26.04.2024
Главная » 2015 » Ноябрь » 14 » Центральний матч шостого туру закінчився шокуючим результатом...
19:33
Центральний матч шостого туру закінчився шокуючим результатом...

Центральний матч шостого туру

Гри між лідерами нинішньої турнірної таблиці очікували всі й ось нарешті вона відбулася.

По опитуваннях хто ж переможе в цій важкій дуелі були наступні результати:

Перемога БВХ - 15 голосів ;

Перемога Сокола -  14 голосів ;

Нічия - 6 голосів .

Тобто по результатам голосування можна твердо сказати що гра мала пройти рівно і з мінімальним рахунком, але тут ніхто не вгадав й гра дещо здивувала всіх.

На початку першого тайму Сокіл забиває перший гол і всі думають що для команда БВХ все складається досить невдало, але вже через декілька хвилин команда відігрується й забиває красивий гол.

Далі начебто все затихло але не тут то було, гравці БВХ почали грати в свій футбол й по завершенню першого тайму рахунок був 4 - 1 на користь господарів.

В перерві були дискусії і здавалося що Сокіл готує супернику щось серйозне, але господарі не дали жодного шансу гостям і дотиснули їх із шокуючим для всіх рахунком.

На грі також були присутні інші гравці, фанати а також керівництво ліги, по словах керівників гра була дуже сильною і достойною.

Андрєєв: "Я радий що в нас в Чернівцях є така чудова Ліга, де команди показують гарну гру. Впевнений що "Сокіл" дома налаштується, і дасть гідний бій БВХ. Нас чекає хороша гонка за чемпіонство, і не слід забувати що попереду плей-офф.

І так, футболісти ФК БВХ розгромили лідера турнірної таблиці і по очках ідуть рівно по 18, а також мають гру в запасі.